FORGOT YOUR DETAILS?

Cesare Ragazzi Laboratuvarları müşterilerine öz güvenini tekrar kazanması, kendini sevmeyi öğrenmesi ve hayatı tümüyle yaşaması konusunda yardımcı olacağı en iyi hizmeti sunuyor.

Cesare Ragazzi Laboratuvarları etkili bakım ürünlerinin geliştirilmesinde ve saç ve saçlı deri sorunlarının bilimsel araştırmaları alanında lider bir kuruluştur.
Kırk sene önce ilk özel kliniğimizin açılmasından itibaren dünyada bir milyon kişiyi tedavi ettik. İtalya, İsviçre, Brezilya, ABD, İngiltere ve Çin’de 50′ nin üzerinde klinik ile dünya çapında hizmet vermektedir.

Firma AdviHair tarafından satın alınmıştır.

Cesare Regazzi Laboratuvarları saç yoğunlaştırmada yenilikçi ve pazar lideri bir kuruluştur. Biz özel kanıtlanmış bir teknoloji ile müşteri empatisini birleştiriyoruz. Bizim tüm saç bakımı çözümlerimiz ve ürünlerimiz insanların hayatını değiştirebilir.
Her gün ve gün boyunca iyi görünmesini ve iyi hissetmesini sağlama alanında çok hassasız ve düşünceliyiz. Müşterilerimiz hayatlarından hiç bir fedakarlık etmeden, iyi hissederek, yaşamanın zevkine vararak, doğal ve aktif yaşam tarza devam edebilmektedir.

YUKARI