FORGOT YOUR DETAILS?

Cesare Ragazzi Laboratuvarlarının geliştirdiği saç kaybını önleyici ve saç bakımı sağlayıcı ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi yer almaktadır.

Trikoloji Videoları

Trikoloji (Saç bilimi) alanındaki videolarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

CR Lab

Trikoloji Bölümümüz

Daha güçlü ve kalın saçlara sahip olmak ister misiniz? Cesare Ragazzi Laboratuvarları ürün gruplarıyla daha iyi saça sahip olmak için kendinizi nasıl geliştireceğinizi görebilirsiniz ve bu oldukça kolaydır. Geldiğiniz zaman komple bir saç ve saç sağlığı check-up’ından geçiyorsunuz. Böylece sizin için klinik onaylı ürünlerden size uygun bir protokol sağlanıyor. Bu protokol sayesinde saçlı derinizin kan dolaşımı geliştiriliyor ve saç büyümesi çok daha iyi bir hale geliyor.

Dürüst olalım ve kabul edelim ki saç derisindeki anormallik sadece bir şampuan veya bir losyon kullanımı ile çözülemez. Malassezia furfur, kuru ve aşırı yağlı kepek oluşumuna, cilt kuruluğuna aşırı sebum oluşumuna, toksinler ve serbest radikallerin mevcut olmasına neden olan bir mikroorganizmadır. Bu mikroorganizmanın neden olduğu sorunlar, saç derisinin yeterli oksijeni almasını engellemektedir. Saç derisinin yetersiz oksijen alması, saç dökülmesi ve saç incelmesine neden olmaktadır. Bu durumda biz ciddi bir araştırma ve değerlendirme ile tüm ürünlerin sinerji içerisinde çalışacağı bir protokol sağlıyoruz. Çünkü ürünler tek başına etkili olamazlar.

Araştırmalarımız sonucu saç ve saç derisi sorunları ile mücadele için 3 etkili protokol oluşturulmuştur:

  • Saç kaybı protokolü
  • Kepek protokolü
  • Sebum protokolü

CRLab kadın ve erkekler için ürettiği ürünlerde dermofitokozmesi felsefesini baz alarak formüle edilmiştir. Ürünlerimiz çok iyi bir verim sağlamak için kaliteli ham maddelerden üretilmiştir.

Uçucu yağlar, bitki kök hücreleri ve oligoelementlerin bir arada mükemmel çalışmaktadır. Bu da saç derisi ve dolayısıyla saçın sağlıklı olması için üretilen tedavilerimiz ve ürünlerimiz için başlangıç noktasıdır.

Losyonlarımız, son derece etkili bir karışım sonucunda ortaya çıkmıştır ve agresif davranmadan hedefine ulaşmaktadır. Temizleyiciler, normalde saç derisi ve köklerinin kuruluğuna neden olan ağır temizlik maddeleri içermez.

CRLab ürünleri dermatolojik olarak İtalyan Üniversitesi tarafından test edilmiştir ve HACCP kontrolleri uygulanmıştır.

Tüm ürünlerimiz en yenilikçi, güvenli ve sertifikalı kaliteli ham madde kullanarak İtalya’da formüle edilir ve üretilir.

YUKARI